Përdoruesi:Arapi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flag of Albania.svg

Jam emigrant në Greqi, jam 13 vieç, dhe me pelqen të lexhoi libra dhe enciklopedia. Me pelqen shumë të shruaj artikuj në Wikipedia.