Përdoruesi:BananaWaffle

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  A jeni burra
  Me t'mira, BananaWaffle talk
  Unë
  Flag of Kosovo.svg Ky përdorues vjen nga Kosova.
  Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 6 vjet, 10 muaj dhe 7 ditë.
  Gjuhët
  sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
  alnKy përdorues âsht folës amtar i gegnishtes.
  en This user is a native speaker of English.


  de-2 Dieser Benutzer hat fortgeschrittene Deutschkenntnisse.
  sr-1 Овај корисник поседује основно знање српског језика

  Kofshi Shnosh[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  About
  Redaktoj herë pas here. Ndihuni të lirë të më kontaktoni në faqën e diskutimit.