Përdoruesi:I DREJTI

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


  Id logo.png


  Sot[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  është E martë 30 maj 2023

  Rreth I DREJTI[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  I DREJTI është nga Kosova por banon në perëndim ku edhe studion diçka që nuk ka të bëjë me kompjuterë. Redaktimin e parë tek Wikipedia Shqip e ka bërë me 2 qershor 2006 në artikullin për Ismail Kadarenë. Deri më tani redaktimet ende nuk kanë arritur numrin 500. Është më së shumti krenar me shkrimin e artikullit për pavarësinë e Kosovës. Shkruan dhe redakton artikuj që kanë të bëjnë me Kosovën dhe shqiptarët përgjithësisht. Dëshiron që Wikipedia Shqip të rris numrin e artikujve me një shpejtësi më të madhe.

  Fjalë të urta[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  "sa te rrosh, do mesosh"
  "punen e sotme, mos e ler per neser"
  "at qe nuk te pelqen per veta,mos i mendo tjetrit"
  "fjalën e fundit ,kur mos e thuaj te paren"
  "me mikun ha e pi, por tregeti mos bej"