Përdoruesi:Klaudiahajdari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Mirë se vini ne faqen time!

Jam Klaudia Hajdari, kam lindur dhe jam rritur në Belgjikë por gjuhën Shqipe e kam pasionin më të madh. Do të mundohem të jem sa më aktive dhe faqet më të shumta që do të shkruaj, do të kenë lidhje me (historinë) e Belgjikës ne gjuhën Shqip.