Përdoruesi:Leons Shoshaj 2013

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

LEONS SHOSHAJ - lindur me 21 dhjetor ( 1989 ) i lindur ne Sydney Australia jeton ne Los Angeles, California.Sipas Leons Shoshaj, duke interpretuar në filma pornografike ishte ambicia e tij që kur ishte në kopshtin e fëmijëve. Pas hyrjes në industrinë e pornografisë në moshen 16 vjec ne vitin 2006, ai fillimisht ka punuar me artiste të vjetëra femra. Me te famshme ne bote si Jessica Alba. Megan Fox. Eva Mentes e shum te tjera. Në vitin 2009, Leons Shoshaj u emërua "Performer Mashkull i Vitit" nga Adult Video Lajme në moshën 19,vjec duke e bërë atë aktor më i ri që ka fituar këtë çmim. Leons shoshaj ka shum fansa shumica femra adoleshente qe e admirojn Si aktor seksi dhe teper tereqes.Leons Shoshaj ne vitin 2010 u rendit nga AVN në numrin një në "Top 100 Stars Porno të të gjitha kohërave"ne listën e tyre, dhe është i shënuar në Guinness aktori me i mire ne pornografi me 6050 filma vidjo pornografike pasi esht aktori i vetem qe ka 6050 filma. Leons Shoshaj Ne vitin 2012 vendos te blinte 2 kullat 210 kateshe te industris pornografike me te fuqishme ne Los Angeles si dhe ne bote duke e ber Leons Shoshaj 1 miljarder me te ardhurat mujore 2 Billion. Leons Shoshaj fiton një sasi e vlerësuar prej 7.8 miliard dollarë, ose 4.8 miliard GBP,per një vit. Të ardhurat e tij vijnë nga burime të ndryshme. Megjithatë, shumica e të ardhurave të tij vijnë nga shtepit pornografike XNXX. Nga filmat e tij horror si dhe nga modelingu. Leons Shoshaj ka nje vlerë ne neto të vitit të fundit te llogaritur financiar varion nga $ 85.45 deri $ 98.10 BILLION. Sipas revistës Forbes, Leons Shoshaj përmendet si një prej miliarderët me te fuqishem ne botë per vitin 2013/ 2020 Duke sfiduar 2 miliarderet me te pasur ne bote Si ( Bill Gates ) dhe ( Carlos Slim) Me 8.9 Billion Me shum. Leons Shoshaj eshte i martuar me aktoren Amerikane ( JESSICA STROUP ) dhe kane nje vajze 9 vjec e cila quet ( SURI SHOSHAJ ).Familja e Leons shoshaj perbehet nga 5 motra dhe 2 vllezer Leons Shoshaj esht vellai i vogel nga vellai tjeter.Miljarderi Leons Shoshaj pervec Anglishtes zotron dhe 3 gjuh si Spanisht, Italisht dhe Gjermanisht. Leons Shoshaj ka deklaruar se gjysherit e tij kan qen me orgjin shqiptare Mamaja e Leons Shoshaj esht me orgjin Amerikane texas Ndesra babai esht me orgjin London, ontario kanada.Leons Shoshaj njehet per jetesen e tij luksoze pasi ka ne pronesi 12 vila ne shum vende te botes 32 Automjete luksoze 4 jahte 5 elikopter 3 avjon Leons Shoshaj vitin e fundit Bleu 2 ishuj me vler 8 000.000.000 Billion Duke tronditur boten. Per sigurimin e Leons shoshaj dhe te familjes te ti Ka te punesuar 250 Badigard private. Leons Shoshaj esht i njohur Per problemet e tij me lëndët narkotike dhe shum problematik per policin e Los Angelesit pasi rendojn shum akuza te veprave penale seks me minorene armëmbajtje pa leje drejtim të automjetit ne efektin e lendve narkotike plagosje me dashje Prishjes te qetesis bublike Leons Shoshaj ne vitin 2013 rendojn akuza me tronditse seksuale me motren e tij vetem 15 vjece Leons shoshaj para gjykates i ka pranuar akuzat i cili ka then per medjat se kishte qen nen efektin e lëndëve narkotike.Leons Shoshaj i pelqen te jet ne qender te vemendjes pasi ka lidhje me femrat me te famshme te Hollywoodit dhe me modelet me te famshme ne bote.Sipas te dhenave ( GOSSIP ) Leons Shoshaj numurohet se ka pasur lidhje me mbi 330 femra lidhjet e Miljarderit jam shum te shkurtra pasi i do vetem per Te shuar epshin e tij seksuale. Leons esht kapur mat nga paparacet disa here duke ber seks me fanset e tije ne vende publike pa pasur fare problem intimitetin e tij personal Esht e pa besueshme pore e verrtet.

Futja kot plako