Përdoruesi:Nrt0011

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

  Une jam ketu sepse me pelqen te shkruaj dhe te editoj. Me ka pelqyer gjithmone ky vend dhe tani jam i lumtur qe jam pjese.

  Lista e Artikujve[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  Duke u mbushur...

  Vleresime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  New Barnstar.png Medalje
  Për punën e mirë që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!