Jump to content

Përdoruesi:Reporteri.media/sandbox

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Reporteri[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gazeta Online “Reporteri” është portal i lajmeve nga vendi dhe bota. Qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë. Reporteri.net, në pronësi të “R Media L.L.C.”, ka startuar në mars të vitit 2019 dhe është themeluar nga gazetarët Bekim Kabashi, Mentor Gjergjaj dhe Shkumbin B. Kajtazi.