Përdoruesi:Vokshi

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

  Pershendetje

  Skeda:13-S-Vokshi.jpg

  Une jam[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  Arian L.,

  Çfar bëj[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  Studioj Historin dhe Filiozofin ne Gjermani

  Redaktimet e mia jan[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  Vokshi, Friedrich Barbarossa, Iliri, Prejlepi, Beqir Vokshi etj.