Përdoruesi:Yung Wei~sqwiki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia:Babel
en This user is a native speaker of English.
sq-2 Ky përdorues mund të kumtojë në një nivel mesatarshqipes.
ar-3 هذا المستخدم بامكانه ان يشارك بالعربية بمستوى عالي
it-3 Questo utente può contribuire con un Italiano di livello avanzato.

quhem Yung Wei范永徽 dhe vjeç nga michigan, shtetet e bashkuara.