Përdoruesi diskutim:142.214.186.69

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 142.214.186.69. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

  Please stop blanking articles right now -- Quentinv57 29 Tetor 2010 20:23 (CEST)

  Hello. Please consider it as the last warning I give you before a block -- Quentinv57 29 Tetor 2010 20:30 (CEST)

  Message[Redakto nëpërmjet kodit]

  these propaganda articles should be deleted darling it islamic propaganda

  If they really need to be deleted, please add {{delete}} at the top of the page instead of blanking it. If it's islamic propaganda, the page will be deleted by local sysops. Thanks -- Quentinv57 29 Tetor 2010 20:35 (CEST)

  oh really , cus it hasn't been done in more that 6 months sine these crap were put in here

  i dont care if you ban me they banned me here for raing the flag about this crap

  Who banned you for raising a flag ? -- Quentinv57 29 Tetor 2010 20:42 (CEST)

  Vandalizem[Redakto nëpërmjet kodit]

  Human-process-stop.svg

  Stop me vandalizmin në Artikull ose në Faqet e Përdoruesve tjerë. Ky është paralajmërimi i fundit për ju, ju i keni shkelur një ose më shumë rregulla të Wikipedisë shqipe. Herën tjetër që ju do të redaktoni si vandal do të perballeni me humbjen e të drejtës së redaktimit.

  --Mikullovci 29 Tetor 2010 21:58 (CEST)