Përdoruesi diskutim:68.194.26.7

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 68.194.26.7. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Njerez nga Dukagjini[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje. Mendoj se Njerezit nga Dukagjini jane ato qe kane linde ne Dukagjin, dhe ndokush qe ka origjine te rishte te faktuar. Wikipedia nuk eshte per te kultivuar provincialitetet vetjake gjithsecili, se po te ishte ashtu do te perfundonte duke u katundarizuar çdo artikull, apo jo NopiAbat? --Fapaf (diskutimet) 2 mars 2018 04:54 (CET)

Paralajmerim[Redakto nëpërmjet kodit]