Përdoruesi diskutim:79.106.109.214

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 79.106.109.214. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

  Uji[Redakto nëpërmjet kodit]

  Information.svg Mirë se vini në Wikipedia. Edhe pse gjithkush është i mirëpritur të bëjë redaktime konstruktive në Wikipedia, të paktën një nga redaktimet tuaja së fundmi

  Qka quajt fjali, si p.sh. ky që keni bërë tek artikulli Uji, nuk ishte fare konstruktiv dhe u kthye ose u hoq. Shikoni faqen për ndihmë për më shumë informata rreth redaktimit të një Enciklopedie. Ju Faleminderit. Érico Wouters msg 20 shkurt 2013 22:20 (CET)Reply[përgjigju]