Përdoruesi diskutim:DEEN

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin DEEN. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Ndjesë[Redakto nëpërmjet kodit]

Ju kërkoj falje për gabimin që unë bëra kur shkruajta se në avion ndodhej edhe Jeroslavi, vëllai i Lech Kaczyński, por mora për bazë televizionin News 24 i cili në faqen web kishte vënë të tillë lajmë.

Miqësisht Përdoruesi:IH

Ndihme[Redakto nëpërmjet kodit]

Padrejtesia.gif