Përdoruesi diskutim:Dasgut

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Dasgut. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

  Paralajmërim[Redakto nëpërmjet kodit]

  Stop hand nuvola.svg Kjo është vërejtja e fundit që do të merrni për redaktimet e juaja të dëmshme. Rradhën tjetër që vandalizoni Wikipedinë, do të bllokoheni nga redaktimi.


  Es wäre besser du hältst dich bei Verschiebungen im Großen und Ganzen zurück. Ich wüsste nicht was das Problem sein sollte, im Voraus einmal sprachkundige Nutzer zu konsultieren.

  Der Klein Muçi sieht von einem Block vorerst ab. Trotzdem schwebt das wie ein Damoklesschwert über dir: Der Olsi würde dich mitsamt Nachfolger jederzeit rigoros blockieren.