Përdoruesi diskutim:Donisajeti

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Donisajeti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Donisajeti!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Donisajeti, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.-- Komuniteti (diskutimet) 14 nëntor 2022 00:36 (CET)[përgjigjuni]

Rreth "Gjendjes Financiare" si problematike ne vehte me ngarkesa ndoshta shume sfiduese.... Ne si Gjilanas, pamvarsisht tifozerise per FC Driten apo FC Gjilanin, si dy skuadra me epitete te larta Gjilanase, do te ishte nje shkalle shume e larte me kult te larte identite dhe dinjiteti, qe ne kohe te veshtira financiare (si tani FC Gjilani, respektivisht futbollistet aktiv), te ndermiren hapa dinjiteti, humaniteti dhe te ngjajshme, cdo kund dhe gjithekund ne Gjilan, e ne portale te ndryshme lokale e me gjere ne shenje solidariteti, me aksione te ndryshme ne shkolla, teater, parti politike, shoqata rinore e shoqerore, neper afarizma te ndryshme te qytetit ...etj..etj.. etj.. per ti mbuluar spaku nevojat apo pagat e rregullta te futbollisteve aktiv (pamvarsisht rezultateve ne lojen e tyre) duke sfidu nje casje kohore me nje casje te veqant solidare si casje kushtrimi ne tere dhe per tere Kosoven, vertete si Kushtrim Humaniteti, solidariteti siq edhe vet sporti therret me meritat e saja....
Vertete, habitem per mosangazhim apo pasivitet solidar, humanitar, dinjitoze...deri sa eshte nje rast si rast i jashtzakonshem qe do te ngrite larte vlerat tona Kosovare , shqiptare...jo vetem per rastin e FC Gjilani por, per cdo lloj te ngjajshem te kesaj natyreje....
Dmth te bejme dicka te veqant, qe te shperblehemi si popull me dicka si vlere te veqant... prandaj pyes, ku jane gazetaret dhe kontributi i tyre me thema te veqant si kjo tani!
Zemra me flet, me zemer ju flas...Zgjohuni per vlera te veqanta....
Zoti i shperbleft gjitha vlerat e veqanta qellimmirese. Donisajeti (diskutimet) 14 nëntor 2022 00:58 (CET)[përgjigjuni]