Përdoruesi diskutim:HENRY KOZAN

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin HENRY KOZAN. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

♠️🦍

Medalje[Redakto nëpërmjet kodit]

Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Medalje
Për punën e palodhur që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!

Rebeli 309 (diskutimet) 9 nëntor 2020 19:09 (CET)

Medalje[Redakto nëpërmjet kodit]

Kindness Barnstar Hires.png Medalje
Për veprat dashamirëse në Wikipedia. Vazhdo kështu!

Rebeli333 (diskutimet) 6 dhjetor 2020 21:02 (CET)

Medalje[Redakto nëpërmjet kodit]

Vllai im Xhenko (diskutimet) 6 dhjetor 2020 21:54 (CET)