Përdoruesi diskutim:Informacient06

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Informacient06. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Informacient06!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Informacient06, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


Artikulli mbi Balto[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje dhe flm per kontributin tuaj ne wiki shqip. Por duhet ta modifikoni sipas udhezimeve te parashtruara sepse keni perdorur fjale ne dialekt dhe keni bere disa gabimi drejtshkrimore. Jeni i lutur te merrni masat.—Arensi 8 shkurt 2012 20:26 (CET[

Pershendetje spo i korigjova disa gabimi te artikulli Balto.
Ok por ka nevoje ende per permirsime ne formulimin e fjalive. Vazhdo keshtu pergezime.--Arensi 8 shkurt 2012 20:45 (CET)Reply[përgjigje]

Mos ngarko figura pa license[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje,

Ju keni ngarkar ketu nje figure pa license e cila do te griset. Do te ishte mire te mos ngarkoni me figura te tilla pa license. Shih nese gjen figura qe te fyjne ne pune tek faqja Commns. -  Euriditi  11 gusht 2012 12:49 (CEST)Reply[përgjigje]

Pershendetje se pari falminderit per keshillën por si duhet te mirret licensa dha amundet te vijet licesna per kto figuara per kto figura dhe me thoni artikulli Ted Bundy në gjuhen angeleze a ështe i mbrojt nga drejtat e Autorit.

Licensen e vendos vetem krijuesi i vepres. Figura me license te lire mund te gjesh ne Wikimeda Commons ose ne Flicker. Sa per artikjt e Wikipedias angleze apo te cdo Wikipedie tjeter je i lire jo vetem ti perkthesh ne shqip por edhe ti redaktosh ato. Pra je i lire te redaktosh cdo artikull te cdo wikipedie. -  Euriditi  11 gusht 2012 13:30 (CEST)Reply[përgjigje]

Falminderit pra me sa kuptova vetem ai qe e ka ber fotografin apo mundet ta ver licensen.