Përdoruesi diskutim:Jam ai qe ju shikoni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Jam ai qe ju shikoni. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Zonë e lirë[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje! Grisjen e artikullit 'Zone e lire' e sugjerova une. Ishte nje artikull joenciklopedik dhe me permbajtje te dobet. Titulli i tij nuk ishte i sakte (duhet te ishte me "ë" dhe jo me "e"). Te pakten me cdo artikull duhet te jepen detajet me minimale (ne kete rast, modernatori i emisionit, per cfare ben fjale ky emisjon, ne c'kanal ndiqet ky emision). Une personalisht nuk mendoj se duhet krijuar nje artikull me kete teme pasi eshte shume joenciklopedike dhe nuk u intereson njerezve. Por, nese ti mendon se duhet krijuar, atehere kliko ketu. Dhe dicka tjeter, artikujve qe ti krijon duhen vendosur referenca ose burime te besueshme ne menyre qe te mos fshihen (nje arsye tjeter pse artikulli jot u fshi). Ju lutem, merr pak kohe duke lexuar rreth 'Referencave'. Pune te mbare! — Alban (diskutimet) 27 korrik 2019 09:50 (CEST)

Ok flm

Ok flm Jam ai qe ju shikoni (diskutimet) 27 korrik 2019 18:48 (CEST)