Përdoruesi diskutim:Jkanini/Ilir Kanini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Jkanini/Ilir Kanini. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Faqja e krijuar eshte biografi e profesorit te nderuar Ilir Kanini. Ne biografine e tij ne Wikipedia jane shtuar edhe bibliografia e tij, si dhe burimet nga Biblioteka Kombetare.

Biografia do pasurohet me tej, por nuk duhet kurresesi te griset.