Përdoruesi diskutim:Kolega2357

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Kolega2357. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Kolega2357!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Kolega2357, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.RE: Kolega2357-Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Hello Kolega2357, actually your bot is at the group of autochecked users, so need to worry. -- Euriditi  16 qershor 2013 13:35 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Are you Albanian? AnonyAlbanian (diskutimet) 16 qershor 2017 06:38 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Global ban proposal notification[Redakto nëpërmjet kodit]

There is an on-going discussion about a proposal that you be globally banned from editing all Wikimedia projects. You are invited to participate at m:Requests for comment/Global ban for Velimir Ivanovic on Meta-Wiki. GZWDer (diskutimet) 27 gusht 2022 14:33 (CEST)Reply[përgjigjuni]