Përdoruesi diskutim:Madux

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Madux. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

  Ciao Madux, volevo chiederti un favore. Ho trovato questo testo sul sito ufficiale della polizia di stato albanese. Potresti gentilmente tradurmelo in italiano qui?

  Hi Madux, could I ask you a favour? I found this test in the official site of the Albanian police. Could you gently translate it to me in italian here?

  VLORE
  Me date 09.95.03 u ndaluan shtetasit Fatjon Selam Lloi 20 vjec,Ermal Bendo Zyka 23 vjec,Armando Sami Sina 24 vjec,Roland Shaban Rista 27 vjec,Thoma Sefedin Habili 28 vjec dhe Shpetim Fejzo Caushi 38 vjec,te gjithe nga Vlora,sepse u kthyen nga pala Italiane,pasi kishin kaluar kufirin ne menyre te paligjshme dhe dyshohen per trafik te lendeve narkotike.

  Thank you --→ Airon Ĉ 5 Mars 2010 20:02 (CET)

  Ciao[Redakto nëpërmjet kodit]

  Senti sei fan degli Hooverphonic? Allora aitami a crearele la pagina, grazie. --Lamsec 24 nëntor 2011 16:25 (CET)Reply[përgjigju]