Përdoruesi diskutim:MerlLinkBot

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin MerlLinkBot. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

 • Përmbajuni temës!
 • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Please help my bot to write in sq[Redakto nëpërmjet kodit]

Can you help me tranlating the edit summaries of my bot for sqwiki?

en
 • bot=Bot:
 • summary_replace_deadlink=replacing dead link {0} with {1}
 • summary_update_deadlink=repairing dead link {0}
 • summary_replace_outdated=replacing outdated link {0} with {1}
 • summary_update_outdaded=repairing outdated link {0}
de
 • bot=Bot:
 • summary_replace_deadlink=Ersetze defekten Weblink {0} durch {1}
 • summary_update_deadlink=Repariere defekten Weblink {0}
 • summary_replace_outdated=Ersetze veralteten Weblink {0} durch {1}
 • summary_update_outdated=Repariere veralteten Weblink {0}
"replace" is used if the domain has changed, "update" if the domain stays the same
"outdated" is used if the url is still available but will be switched off soon, "deadlink" if the url is already unreachable.
{0} and {1} are placeholders for the domain name(s)

Merlissimo 24 Tetor 2009 04:09 (CEST)

sq
 • bot=Bot:
 • summary_replace_deadlink=Zëvendësim i lidhjes së vdekur {0} me {1}
 • summary_update_deadlink=Reparim i lidhjes së vdekur {0}
 • summary_replace_outdated=Zëvendësim i lidhjes së vjetëruar {0} me {1}
 • summary_update_outdated=Riparim i lidhjes së vjetëruar {0}
Thanks Piasoft. Merlissimo 7 Dhjetor 2010 06:51 (CET)