User talk:Pratyya Ghosh

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Pratyya Ghosh. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


HELLO AND WELCOME to the talk page of Pratyya Ghosh (pronunciation)
Before placing any message here, I would ask you to TAKE A LOOK at my user page on this wiki.
If you have come here after looking at my user page, then once again I would like to mention the fact that,

I am not effectively active in this Wikimedia Project. If I've made any edit here, that is most probably an automated one. I do NOT visit this site often/regularly. So I can NOT guarantee a swift and quick reply, OR in WORST CASE, a reply.
So, if you want to CONTACT ME or TALK TO ME or know more about me, then please use the Wikimedia Projects mentioned below.
⦿ English Wikipedia (enwiki) : User Page (talk page) (contributions) (user-stats)
⦿ Bangla Wikipedia (bnwiki) :  User Page (talk page) (contributions) (user-stats)

Yet if you want to place message here, then please FOLLOW THESE NOTES:
⚫ Do NOT Vandalize this page. I WON'T be appreciating you for that.
⚫ Be on point. Please don't put some unnecessary message or bring up any irrelevant issues.
⚫ Use a language which I understand. (Otherwise, even if I see your message, I might not be able to reply.)
⚫ BE CIVIL and MAINTAIN ETIQUETTE.
⚫ Finally, you MUST sign your post with ~~~~


Nis një diskutim me Pratyya Ghosh

Nis një diskutim