Përdoruesi diskutim:Spyenson

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Spyenson. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

http://wikitravel.org/shared/Albanian_Wikitravel_Expedition

help us to bild it in albnaian language --I lashti 7 Shtator 2010 21:42 (CEST)

Librazhdi[Redakto nëpërmjet kodit]

Shih : Rrethi i Librazhdit për rrethin.

--AXRL 10 Nëntor 2010 17:50 (CET)

Pse u kthyeve versioni te Librazdit? Tani ka informacion per rrethin ne faqje per qytetin, une mora te gjithe edhe futa ne faqje te rrethit—Spyenson 10 Nëntor 2010 19:39 (CET)
Më para ju tash
" Librazhdi... Shih : Rrethi i Librazhdit për rrethin... --AXRL 10 Nëntor 2010 17:50 (CET)"
Nuk me përgjigje !
--AXRL 10 Nëntor 2010 19:47 (CET)