Përdoruesi diskutim:Teles

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Teles. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Wikilajme[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje! Ju lutem redaktuesve te Wikipedia-s te kontribujone sado pak tek test-projekti Wikinews Shqip ne menyre qe te krijohet. Per momentin ka vetem 2 redaktues por per tu krijuar duhet te kete me shume. --85.180.192.150 28 Dhjetor 2010 16:42 (CET)

Shih dhe kete:http://incubator.wikimedia.org/wiki/Wn/sq/Faqja_Kryesore. --85.180.192.150 28 Dhjetor 2010 16:43 (CET)
Hello. I'm sorry but I can't understand what you are saying. I noticed that I shouldn't revert one of your edits and that is why I reverted myself before receiving your message. That template was transcluded in articles and linking to nonexistent pages on incubator. Sorry about it.” TeleS (T M @ C G) 28 Dhjetor 2010 16:49 (CET)