Përdoruesi diskutim:Vëngëri~sqwiki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Vëngëri~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Vëngëri~sqwiki!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Vëngëri~sqwiki, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.Vërejtje lidhur me shqiptimin e bendeve[Redakto nëpërmjet kodit]

Të lutem mos e vazhdo më shqiptimin e bendeve të huaja në gjuhën shqipe, sepse nuk ka nevojë të bëhet kjo punë. Vazhdimi i kësaj pune do të konsiderohet si vandalizëm dhe gjithmonë do të fshihet. Falemnderit për mirëkuptim. --Λeternus 23 Dhjetor 2006 00:38 (UTC)

Kjo është vërejtja e fundit. Nëse vazhdon kështu, më duhet t'ju kërkoj administratorëve që të bllokojnë. P.S. Nëse nuk e ke kuptuar, fjalën nuk e kam pasur vetëm për bende por edhe për çdo gjë tjetër këtu. Tung. --Λeternus 29 Dhjetor 2006 17:11 (UTC)

Llogaria juaj do të riemërohet[Redakto nëpërmjet kodit]

20 mars 2015 09:48 (CET)

Renamed[Redakto nëpërmjet kodit]

19 prill 2015 13:51 (CEST)