Jump to content

Përdoruesi diskutim:Varlaam

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Varlaam. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Varlaam!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Varlaam, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Mikullovci 23 Qershor 2010 12:11 (CEST)

RE: Le Monde's 100 Books of the Century[Redakto nëpërmjet kodit]

Hello Varlaam, the title Le Monde's 100 Books of the Century, in albanian would be translated as 100 librat e shekullit sipas Le Monde. I will help you with the translation in Albanian when I find some time. Thanks in advance! -- Euriditi  5 qershor 2013 19:52 (CEST)[përgjigjuni]

Thanks.
My usual practice is to post the list of 100 books. Then a helpful native speaker volunteers to translate the first paragraph.
I will tell you when it is finished.
It will be a little slow, because -- as I said -- I am working on 12 languages at the same time.
Varlaam (diskutimet) 6 qershor 2013 02:47 (CEST)[përgjigjuni]