Përdoruesja:Jola hysko

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Hello World! My name is Jola Hysko and I am part of Wikipedians since 15 May 2014.

Noia 64 apps karm.svg Kjo përdoruese është anëtare në Wikipedia për 7 vjet, 10 muaj dhe 3 ditë.
Logo e Wikipedia Weekend
Kjo përdoruese është pjesëtare e projektit Wikipedia Weekend Tirana 2015

Informacioni Babel i Përdoruesit
it-4 Questo utente può contribuire con un livello quasi madrelingua in italiano.
en-3 This user has advanced knowledge of English.
sq-N Kjo përdoruese ka njohuri amtaregjuhës shqipe.
Përdorues sipas gjuhës
Logo e Wikipedia Weekend
Kjo përdoruese është pjesëtare e projektit Wikipedia Weekend Tirana 2015