Përdoruesja:Klea Kler

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ckemi ! Une jam Klea Jam nje vajze plot endrra dhe me pelqen shume muzika . Mesuesit gjithmone ne shkolle me kerkojne detyra qe duhet ti mar ne internet dhe une zgjodha qe cdo gje ta mar nga Wikipedia . ❤❤❤❤