Përdoruesja:ViolaCiv

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Noia 64 apps karm.svg Kjo përdoruese është anëtare në Wikipedia për 8 vjet, 4 muaj dhe 11 ditë.
Logo e Wikipedia Weekend
Kjo përdoruese është pjesëtare e projektit Wikipedia Weekend Tirana 2015

Informacioni Babel i Përdoruesit
it-3 Questo utente può contribuire con un livello avanzato in italiano.
en-4 This user has near native speaker knowledge of English.
sq-N Kjo përdoruese ka njohuri amtaregjuhës shqipe.
Përdorues sipas gjuhës

Hello!

My name is Viola and I'm a Wikipedian since 2013. In my free time, among movies and books I like to edit Wikipedia, mostly the Albanian Wiki. The reason why:

With enough of us, around the world, we’ll not just send a strong message opposing the privatization of knowledge — we’ll make it a thing of the past. Will you join us? - Aaron Swartz