Përfaqësuesi i tatimpaguesit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përfaqësuesi i tatimpaguesit nënkupton çdo person që përfaqëson një tatimpagues gjatë një procedure tatimore sipas termave të një autorizimi me shkrim..[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJI PËR ADMINISTRATËN TATIMORE DHE PROCEDURAT Në amëzën assembly-kosova.org Archived 27 September 2007[Date mismatch] at the Wayback Machine.