Pa mbarim

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Pa mbarim është një film i prodhuar nga studentë i me gjatësi 15' dhe i prodhuar në vitin 2012. Ndodh një incident. Këtu fillon gara e gazetarëve në kërkim të imazheve. Të vetmet imazhe ekzistuese janë regjistruar nga një celular. [1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit