Pali Kuke

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Pali Kuke lindur më 17 prill 1947, operator dhe regjizor shqiptar.


Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.