Partia Konservatore e Mbretërisë së Bashkuar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Partia Konservatore (UK) është një parti politike e qëndrës së djathtë në Mbretërinë e Bashkruar.

Shiko dhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]