Pat Fraley

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Pat Fraley
Patrick Fraley w TLM 103.jpg
U lind në
Pat Fraley

1949
TitulliFraley, 2011

Patrick Howard "Pat" Fraley lindi më 1949. Është një aktor dhe komedian.