Patton Oswalt

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Patton Oswalt
Patton Oswalt by Gage Skidmore 3 (cropped).jpg
Oswalt, 2017
Informacione personale
Ditëlindja 1969
Vendlindja Portsmouth, Virginia, SHBA

Patton Peter Oswalt lindi më 1969. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.