Patton Oswalt

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Patton Oswalt
Patton Oswalt by Gage Skidmore 3 (cropped).jpg
U lind në
Patton Oswalt

1969
TitulliOswalt, 2017

Patton Peter Oswalt lindi më 1969. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.