Peço Kagjini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Peço Kagjini kryetar i Komitetit Ekzekutiv i Tiranës [1] prej vitit 1951 deri në vitin 1952.


Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Valter Gjoni. "42 kryetarët e Tiranës. Album fotografik dhe biografik", Tiranë, Shkurt 2016.