Pinilla del Campo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Pinilla del Campo (Soria) Mapa.svg

Pinilla del Campo është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.