Podlesi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Podlesi
Fshat
noform
Vendndodhja
Podlesi is located in Maqedonia e Veriut
Podlesi
Podlesi
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 669 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 31′ 42″ Veri

21° 49′ 04″ Lindje

Popullsia 49 banorë (2002)