Jump to content

Point O' Woods, New York

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Point O' Woods, New York
qytet

Point O' Woods, New York është një qytet në qarkun Suffolkshtetit federal New York, SHBA.

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Point O' Woods, New York – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale