Polimnia dhe Melpomena 2

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Polimnia dhe Melpomena 2.gif

Polimnia dhe Melpomena 2 Poezi, Antologji personale (1937-2003), me Autor Kasëm Trebeshina. Shtëpia botuese "Faik Konica" Prishtinë, viti i botimit 2004. Faqet e librit 516. ISBN 99951-06-142-7