Portal diskutim:Ngjarjet e tanishme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi portalin Ngjarjet e tanishme. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Reinaldo Kacori, lindur ne Korce ne Korrik 1984, eshte nje figure e njohur e basketbollit Shqiptar.Lindur dhe rritur ne nje familje me emer ne qytetin e Korces, ne nje familje sportistesh ku babai i tij Dhimiter Kacori ka qene lojtar i Skenderbeut nder vite dhe lojtar i Kombetares se Shqiperise, mamaja e tij znj.Zamira Qeramixhi (Kacori) ka luajtur me ekipin e basketbollit te Skenderbeut dhe ekipit te kombetares Shqiptare,ai ka dhene kontribut te jashtezakonshem ne shpalljen kampion te disa prej ekipeve te elites se basketbollit si Ekipi i Skenderbeut, Ekipi i Dinamos, Ekipi i Tiranes etj.Po keshtu kariera e tij eshte shtrire dhe jashte kufijeve te Shqiperise, ai ka lojtur me ekipin e Paokut te Greqise, me ekipin e Yllit te Suharekes dhe me Ekipin e Gjakoves se Kosoves. Shume here i shpallur lojtari me i mire dhe koshshenuesi me i mire i vitit.