Jump to content

Pozalmuro

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Pozalmuro është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.

Lidhje të Jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Galeria e fotografive :

https://commons.wikimedia.org/w/index.php?search=Pozalmuro&title=Special:Search&profile=default&fulltext=1&searchToken=bt90u93rtyex97k5nwl5vqiiv