Presja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Presja është shenjë pikësimi (,) që tregon një pushim të shkurtër dhe ndan një fjalë, një grup fjalësh ose një a më shumë fjali.