Procedura

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Procedura është shprehje me të cilen kuptohet një veprim ose tëresi veprimesh për të zbatuar një politikë[1].

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Kontrolli dhe Auditimi i brendshëm Archived 9 May 2007[Date mismatch] at the Wayback Machine. Gjon Ndreja, ITAP-Shqipëri dok. në internet, prill 2007