Jump to content

Projekt Infrastrukture

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Projekt Infrastrukture nënkupton dizajnimin, ndërtimin, zhvillimin dhe veprimin e një infrastrukture të re ose rehabilitimin, modernizimin, zgjerimin ose veprimin e një infrastrukture ekzistuese.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJI PËR PROCEDURËN E DHËNIES SË KONCESIONEVE Në amëzën assembly-kosova.org Arkivuar 29 shtator 2007 tek Wayback Machine