Psikologji (revistë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Psikologji (revistë).jpg

Revista Psikologji për një jetë më të shëndetshme, botim i Panorama Group.Kjo revistë është mujore dhe ka ne fokus politikanët dhe përsonazhet aktuale (si nga BB etj)


Ballina të revistës[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]