Publiku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Publik do të thotë një numër më i madh i njerëzve të cilët janë jashtë rrethit të zakonshëm të familjes apo rrethit të zakonshëm të njerëzve të njohur personalisht. [1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJIN TË DREJTAT E AUTORIT DHE TË DREJTAT E TJERA TË PËRAFËRTA Në amëzën assembly-kosova.org Archived 29 September 2007[Date mismatch] at the Wayback Machine.