Punë audiovizuele

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Punë audiovizuele përfshin punët e filmit (punët kinematografike dhe ato të TV-së) dhe punë të tjera audiovizuele.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJIN TË DREJTAT E AUTORIT DHE TË DREJTAT E TJERA TË PËRAFËRTA Në amëzën assembly-kosova.org Arkivuar 29 shtator 2007 tek Wayback Machine