Qesh dhe qaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Qesh dhe qaj është një film i prodhuar në citin 2008. [1]

Skenari[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Botëkuptimi dhe jeta e disa udhëtarëve të thjeshtë që udhëtojnë çdo ditë me tren nga Tirana drejt Shkodrës.

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit